Kāpņu telpas laika slēdzis, 30 sek – 10 min
| Garums (mm) | 35 |
| Platums (mm) | 17.5 |
| Augstums (mm) | 73 |
| Funkcija | Elektronisks |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Iebūvēts dziļums | 64 mm |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 1 |
| Vadības spriegums 1 | 230 V |
| Vadības spriegums 1 | 230 V |
| Vadības sprieguma veids 1 | Maiņstrāvas |
| Frekvences regulēšanas spriegums 1 | 50 Hz |
| Frekvences regulēšanas spriegums 1 | 60 Hz |
| Vadības spriegums 2 | 230 V |
| Vadības spriegums 2 | 230 V |
| Vadības sprieguma veids 2 | Maiņstrāvas |
| Frekvences vadības spriegums 2 | 50 Hz |
| Frekvences vadības spriegums 2 | 60 Hz |
| Nominālā slēdža strāva | 16 A |
| Pārslēgšanas strāva (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Izlaišanas aizkavēšanās | 0.5 min |
| Izlaišanas aizkavēšanās | 10 min |
| Spiedpogas kvēlspuldzes strāva | 100 mA |
| Elektroinstalācijas sistēma | 3 un 4 vadu konfigurācija |
| Iepriekšējs brīdinājums par izslēgšanu | Nav |
| Strāvas pārsprieguma funkcija atlasāma | Nē |
| Atkārtojas | Atkārtojas |
| Barošanas spriegums | 230 V |
| Barošanas spriegums | 230 V |
| Sprieguma barošanas sprieguma veids | Maiņstrāvas |
| Kvēlspuldzes slodze | 2300 W |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze | 3600 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (Duo ķēde) | 1000 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (paralēli kompensēta) | 1000 VA |
| Maks. pārslēgšanas jaudas LED | 400 W |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.08 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 6 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 115 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.465 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 144 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 250 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 11.565 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 3456 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1150 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 300.56 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
