Kāpņu telpas laika slēdzis, daudz funkciju
| Platums (mm) | 17.5 |
| Funkcija | Elektronisks |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Iebūvēts dziļums | 64 mm |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 1 |
| Vadības spriegums 1 | 230 V |
| Vadības spriegums 1 | 230 V |
| Vadības sprieguma veids 1 | Maiņstrāvas |
| Frekvences regulēšanas spriegums 1 | 50 Hz |
| Frekvences regulēšanas spriegums 1 | 60 Hz |
| Vadības spriegums 2 | 230 V |
| Vadības spriegums 2 | 230 V |
| Vadības sprieguma veids 2 | Maiņstrāvas |
| Frekvences vadības spriegums 2 | 50 Hz |
| Frekvences vadības spriegums 2 | 60 Hz |
| Nominālā slēdža strāva | 16 A |
| Pārslēgšanas strāva (cos phi = 0,6) | 16 A |
| Izlaišanas aizkavēšanās | 0.5 min |
| Izlaišanas aizkavēšanās | 10 min |
| Spiedpogas kvēlspuldzes strāva | 100 mA |
| Elektroinstalācijas sistēma | 3 un 4 vadu konfigurācija |
| Iepriekšējs brīdinājums par izslēgšanu | Mirgošana |
| Strāvas pārsprieguma funkcija atlasāma | Nē |
| Atkārtojas | Atkārtojas |
| Barošanas spriegums | 230 V |
| Barošanas spriegums | 230 V |
| Sprieguma barošanas sprieguma veids | Maiņstrāvas |
| Kvēlspuldzes slodze | 2300 W |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze | 3600 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (Duo ķēde) | 1000 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (paralēli kompensēta) | 1000 VA |
| Maks. pārslēgšanas jaudas LED | 400 W |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.08 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 108 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 96 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 23 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.082 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 108 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 313 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 217 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 9.2 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 3456 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1018 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 243.8 |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |