Klātbūtnes sensors 2 Kanālu
| Diametrs (mm) | 110 |
| Garums (mm) | 110 |
| Platums (mm) | 110 |
| Augstums (mm) | 70 |
| Modelis | Klātbūtnes detektors |
| Ar DALI interfeisu | Nē |
| Pastāvīga gaismas kontrole | Nē |
| HVAC vadība | Nē |
| Piespiedu izslēgšana | Nē |
| Dzīvnieku zona | Nē |
| Tīklojams | Jā |
| Skenēšanas leņķis | 360 ° |
| Optimāls montāžas augstums | 4 m |
| Maksimālais transmisijas diapazons uz sāniem | 13 m |
| Maksimālais pārraides diapazons frontāli | 7 m |
| Piemērots bezvadu pārraidei | Nē |
| Attālināta darbība | Jā |
| Ar tālvadības pulti | Nē |
| Reakcijas vērtības jutība ir regulējama | Jā |
| Reakcijas vērtības spilgtums regulējams | Jā |
| Ar signāla bloku | Nē |
| Atbildes vērtības spilgtuma noteikšanas funkcija | Jā |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Termoplastisks |
| Bez halogēna | Nē |
| Virsmas apdare | Mets |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9010 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP41 |
| Biežums | 50 Hz |
| Biežums | 50 Hz |
| Minimālais ieslēgšanas laiks | 60 s |
| Maksimālais darba cikls | 30 min |
| Noteikšanas leņķis horizontāli | 360 ° |
| Noteikšanas leņķis horizontāli | 360 ° |
| Maksimālā sākuma strāva | 16 A |
| Apakšstacijas ieeja | Jā |
| Dziļums | 100 mm |
| Saderīgs ar Apple HomeKit | Nē |
| Saderīgs ar Google asistentu | Nē |
| Savietojams ar Amazon Alexa | Nē |
| Pieejams IFTTT atbalsts | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 130 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 130 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.26 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 9 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 164 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 115 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.258 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 2.943 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 216 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1010 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Produkta datu lapa (eng) | Lejupielādēt šeit |