Klātbūtnes sensors 360° IP41 (On/Off) balts
| Garums (mm) | 70 |
| Platums (mm) | 78 |
| Augstums (mm) | 78 |
| Sensora tips | Pasīvais infrasarkanais |
| Ar DALI interfeisu | Nē |
| Pastāvīga gaismas kontrole | Nē |
| HVAC vadība | Nē |
| Piespiedu ieslēgšana | Nē |
| Piespiedu izslēgšana | Nē |
| Dzīvnieku zona | Nē |
| Aizsardzība pret šļūšanu | Nē |
| Tīklojams | Jā |
| Skenēšanas leņķis | 360 ° |
| Optimāls montāžas augstums | 4 m |
| Kāpņu uzraudzība | Nē |
| Tilta slēdzis | Nē |
| Maksimālais transmisijas diapazons uz sāniem | 6 m |
| Maksimālais klātbūtnes diapazons | 20 m² |
| Maksimālais pārraides diapazons frontāli | 7 m |
| Piemērots bezvadu pārraidei | Nē |
| Attālināta darbība | Jā |
| Ar tālvadības pulti | Jā |
| Reakcijas vērtības jutība ir regulējama | Jā |
| Reakcijas vērtības spilgtums regulējams | Jā |
| Ar signāla bloku | Nē |
| Atbildes vērtības spilgtuma noteikšanas funkcija | Jā |
| Dim funkcija ar dimmera pamatelementu | Nē |
| Piemērots griestu montāžai | Nē |
| Bez halogēna | Jā |
| Virsmas apdare | Mets |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9001 |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Biežums | 50 Hz |
| Biežums | 60 Hz |
| Minimālais ieslēgšanas laiks | 60 s |
| Maksimālais darba cikls | 60 min |
| Noteikšanas leņķis horizontāli | 360 ° |
| Noteikšanas leņķis horizontāli | 360 ° |
| Pagriežamā diapazona sensors, horizontāls | 360 ° |
| Pagriežamā diapazona sensors, horizontāls | 360 ° |
| Atbildes vērtības spilgtums | 5 lx |
| Atbildes vērtības spilgtums | 1000 lx |
| Pārslēgšanas jauda | 2300 W |
| Maks. pārslēgšanas jaudas LED | 300 W |
| Piemērots C slodzei | Jā |
| Komutācijas zonu skaits | 1 |
| Maksimālā sākuma strāva | 16 A |
| Apakšstacijas ieeja | Jā |
| Platums | 80 mm |
| Augstums | 75 mm |
| Dziļums | 70 mm |
| Diametrs | 80 mm |
| Iebūvēts dziļums | 70 mm |
| Iebūvēts diametrs | 68 mm |
| Iebūvētās uzstādīšanas kārbas minimālais dziļums | 75 mm |
| Saderīgs ar Apple HomeKit | Nē |
| Saderīgs ar Google asistentu | Nē |
| Savietojams ar Amazon Alexa | Nē |
| Pieejams IFTTT atbalsts | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.113 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 97 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 84 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.183 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 4.776 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 576 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1010 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 137.624 |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| Tehniskais pielikums 1 (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |