KNX apgaismojums un žalūziju izpildmehānisms, 6 grupas, 16 A
| Garums (mm) | 106 |
| Platums (mm) | 70 |
| Augstums (mm) | 90 |
| Kopņu sistēma KNX | Jā |
| Kopņu sistēma KNX radio | Nē |
| Kopņu sistēmas radio biežums | Nē |
| Kopņu sistēma LON | Nē |
| Kopņu sistēma Powernet | Nē |
| Radio bieža divvirzienu | Nē |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 6 |
| Vietējā darbība / rokas darbība | Jā |
| Ar LED indikāciju | Jā |
| Pārslēgšanas jauda | 9775 W |
| Maks. pārslēgšanas jaudas LED | 414 W |
| Izejas jauda | 2300 W |
| Piemērots C slodzei | Jā |
| Maksimālais komutācijas kontaktu skaits | 6 |
| Pārslēgšanas strāva | 16 A |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais darba spriegums | 230 V |
| Nominālais darba spriegums | 230 V |
| Dažādas fāzes savienojamas | Jā |
| Ar autobusu savienojumu | Jā |
| Kopnes modulis noņemams | Nē |
| Modulāra paplašināmība | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.32 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 119 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 82 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.402 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 24 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 371 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 318 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 244 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 9.931 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 576 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1126 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 261.344 |
| Produkta apraksts | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Produkta programmatūra | Lejupielādēt šeit |
