Komplekts moduļu ierīcēm 150×800 mm
| Garums (mm) | 100 |
| Platums (mm) | 800 |
| Augstums (mm) | 150 |
| Augstums | 150 mm |
| Platums | 800 mm |
| Dziļums | 15 mm |
| DIN sliežu skaits | 1 |
| Modulāro atstarpju skaits uz vienu DIN sliedi | 36 |
| Iespējama pagarināšana | Nē |
| Ar kopni | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 2 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 2 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 870 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 181 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 153 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 4.543 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
