Komplekts moduļu ierīcēm 200×800 mm
| Garums (mm) | 20 |
| Platums (mm) | 800 |
| Augstums (mm) | 200 |
| Augstums | 200 mm |
| Platums | 800 mm |
| Dziļums | 15 mm |
| DIN sliežu skaits | 1 |
| Modulāro atstarpju skaits uz vienu DIN sliedi | 36 |
| Iespējama pagarināšana | Nē |
| Ar kopni | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 2 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 2 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 830 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 218 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 5.06 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
