Komplekts reģipša montāžai Golf
| Garums (mm) | 110 |
| Platums (mm) | 180 |
| Augstums (mm) | 25 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Stiprinājuma detaļas/-komplekts |
| Materiāls | Plastmasas |
| Platums | 17.5 mm |
| Augstums | 67 mm |
| Dziļums | 60 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.045 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 120 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.516 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 10 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 230 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 220 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 105 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 0.057 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1360 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 98.48 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
