Komplekts, universN, 300x250mm, priekš MCCB h250A
| Garums (mm) | 90 |
| Platums (mm) | 255 |
| Augstums (mm) | 305 |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| Ar vāku | Jā |
| Plastmasas vāka plāksne | Jā |
| Piemērots slēdžu atvienotājam | Jā |
| Aprīkots ar slēdža atvienotāju | Nē |
| Piemērots strāvas slēdžam | Jā |
| Aprīkots ar strāvas slēdžu | Nē |
| Piemērots bezsprieguma slēdzim | Jā |
| Aprīkots ar bezsprieguma slēdzi | Nē |
| Piemērots reversam | Nē |
| Aprīkots ar reversu | Nē |
| Nominālā darbības strāva | 250 A |
| Slēdžu skaits | 1 |
| Ar papildu termināli | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
