Kontaktors ar rokas vadību 16A, 1NO+1NC, 230V
| Garums (mm) | 68 |
| Platums (mm) | 17.9 |
| Augstums (mm) | 85.4 |
| Funkcija | Mehāniskais |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Iebūvēts dziļums | 60 mm |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 1 |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgts kontakts | 1 |
| Vadības spriegums 1 | 230 V |
| Vadības spriegums 1 | 230 V |
| Vadības sprieguma veids 1 | Maiņstrāvas |
| Frekvences regulēšanas spriegums 1 | 50 Hz |
| Frekvences regulēšanas spriegums 1 | 60 Hz |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Barošanas spriegums | 250 V |
| Barošanas spriegums | 250 V |
| Sprieguma barošanas sprieguma veids | Maiņstrāvas |
| Kvēlspuldzes slodze | 1100 W |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze | 570 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (Duo ķēde) | 1200 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (paralēli kompensēta) | 490 VA |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.129 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 22 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.123 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 144 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 312 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 212 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 13.64 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 3456 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 998 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 422.256 |
| Tehniskais pielikums 1 (eng) | Lejupielādēt šeit |
| Tipa apstiprinājums (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Mērījumu rasējums (.dwg) | Lejupielādēt šeit |
