Kontaktors ar rokas vadību 16A, 4NO, 230V
| Garums (mm) | 69 |
| Platums (mm) | 35.8 |
| Augstums (mm) | 85.4 |
| Iebūvēts dziļums | 60 mm |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 4 |
| Vadības spriegums 1 | 230 V |
| Vadības spriegums 1 | 230 V |
| Frekvences regulēšanas spriegums 1 | 50 Hz |
| Frekvences regulēšanas spriegums 1 | 60 Hz |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Kvēlspuldzes slodze | 1100 W |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze | 570 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (Duo ķēde) | 1200 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (paralēli kompensēta) | 490 VA |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.216 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 6 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 97 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 41 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.214 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 72 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 363 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 316 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 211 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 13.213 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1728 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 994 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 340.112 |
| Tehniskais pielikums 1 (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
