Kontrolieris, 3f kontrolei, asimetrijai
| Garums (mm) | 65 |
| Platums (mm) | 17.5 |
| Augstums (mm) | 87 |
| Elektriskā savienojuma veids | Skrūvju savienojums |
| Ar noņemamām skavām | Nē |
| Nepieciešams ārējais barošanas avots | Nē |
| Sprieguma barošanas sprieguma veids | Maiņstrāvas |
| Fāžu secības uzraudzība | Jā |
| Fāzes atteices noteikšana | Jā |
| Funkcija zem sprieguma noteikšanas | Nē |
| Funkcija pārsprieguma noteikšana | Nē |
| Fāzes nelīdzsvarotības uzraudzība | Jā |
| Sprieguma mērīšanas diapazons | 161 V |
| Sprieguma mērīšanas diapazons | 520 V |
| Min. regulējams izslēgšanas aizkaves laiks | 0.1 s |
| Maksimālais pieļaujamais izslēgšanas aizkaves laiks | 0.1 s |
| Kontaktpersonu skaits kā pārejas kontaktpersona | 1 |
| Sprieguma veids (darba spriegums) | Maiņstrāvas |
| Darba spriegums pie maiņstrāvas 50 Hz | 230 V |
| Darba spriegums pie maiņstrāvas 50 Hz | 230 V |
| Darba spriegums pie maiņstrāvas 60 Hz | 230 V |
| Darba spriegums pie maiņstrāvas 60 Hz | 230 V |
| Platums | 17.5 mm |
| Augstums | 87 mm |
| Dziļums | 65 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 22 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.09 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 22 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.09 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 100 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 9 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 2400 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1010 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 216 |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |