Kopne, 1P, 16 mm², 12 mod., dakša
| Garums (mm) | 1 |
| Platums (mm) | 1 |
| Augstums (mm) | 1 |
| Fāžu skaits | 1 |
| Polu skaits | 1 |
| Piemērots vairākām ierīcēm | 12 |
| Moduļa platums | 17.8 mm |
| Šķērsgriezums | 16 mm² |
| Garums | 210 mm |
| Var sagriezt pēc izmēra | Jā |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 12 |
| Nominālā pastāvīgā strāva Iu | 80 A |
| Izolēts | Jā |
| Nominālais pārsprieguma spriegums | 4.5 kV |
| nominālais darba spriegums Ue | 415 V |
| Piemērots ierīcēm ar N-vadītāju | Nē |
| Piemērots ierīcēm ar papildu slēdzi | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 10 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.06 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 220 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 130 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 6.06 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 6000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 930 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
