Kopne 6mm² 10 kontakti
| Garums (mm) | 180 |
| Platums (mm) | 90 |
| Augstums (mm) | 10 |
| Modelis | Džempera ķemme |
| Tiltu skavu skaits | 10 |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Izolēts | Jā |
| Ar aizsardzību pret triecieniem | Nē |
| Montāžas metode | Skrūvējams |
| Modulāras atstarpes | 15.2 mm |
| Krāsa | Pelēks |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 5 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 5 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 165 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 45 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.195 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 200 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 210 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 8.165 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 4800 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1054 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
