Kopne, univers Z, 12x5mm
| Garums (mm) | 245 |
| Platums (mm) | 12 |
| Augstums (mm) | 5 |
| Nominālā strāva | 250 A |
| Garums | 250 mm |
| Platums | 12 mm |
| Augstums | 5 mm |
| Elastīgs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 245 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 55 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 30 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 2.58 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1000 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 690 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
