Kopnes spaile 120-300², 20/30×5/10 Al
| Garums (mm) | 45 |
| Platums (mm) | 130 |
| Augstums (mm) | 70 |
| Kopņu biezums | 5 mm |
| Kopņu biezums | 10 mm |
| Kopnes platums | 60 mm |
| Kopnes platums | 60 mm |
| Platuma skava | 41 mm |
| Maksimālais vadītāja šķērsgriezums | 300 mm² |
| Piemērots apaļa vadītāja savienojumam | Jā |
| Piemērots sektora vadītāja savienojumam | Jā |
| Piemērots sloksnes vadītāja savienojumam | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 3 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 125 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.4 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 3 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 125 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 145 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 1.21 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 900 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1200 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
