Kopnes spaile 95-185², 20/30×5/10 Al
| Garums (mm) | 30 |
| Platums (mm) | 70 |
| Augstums (mm) | 40 |
| Kopņu biezums | 5 mm |
| Kopņu biezums | 10 mm |
| Platuma skava | 38 mm |
| Maksimālais vadītāja šķērsgriezums | 185 mm² |
| Piemērots apaļa vadītāja savienojumam | Jā |
| Piemērots sektora vadītāja savienojumam | Jā |
| Piemērots sloksnes vadītāja savienojumam | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 140 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 115 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 50 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.3 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 700 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 900 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
