Krēslas slēdzis
| Garums (mm) | 65 |
| Platums (mm) | 54 |
| Augstums (mm) | 88.5 |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Nominālā frekvence | 50 Hz |
| Nominālā frekvence | 60 Hz |
| Kvēlspuldzes slodze | 2300 W |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze | 1000 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (Duo ķēde) | 1000 VA |
| Maksimālā slodze dienasgaismas spuldze (paralēli kompensēta) | 1000 VA |
| Pārslēgšanas strāva (cos phi = 0,6) | 10 A |
| Nominālā slēdža strāva | 10 A |
| Regulēšanas diapazona spilgtuma vērtība | 5 lx |
| Regulēšanas diapazona spilgtuma vērtība | 2000 lx |
| Ar programmējamu nakts izslēgšanu | Nē |
| Spiedpogas ievade | Nē |
| Nominālā sprieguma gaismas sensors | 230 V |
| Maksimālais vadītāja garuma gaismas sensors | 100 m |
| Aizsardzības klases gaismas sensors | II |
| Montāžas metodes gaismas sensors | Cits |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Iebūvēts dziļums | 17.8 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Aizsardzības pakāpes (IP) gaismas sensors | IP55 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 89 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 54 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.202 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 21 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 150 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 70 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.195 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 21 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 225 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 4.535 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 504 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1078 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 131.84 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Produkta datu lapa (eng) | Lejupielādēt šeit |