Krēslas slēdzis ar ārējo sensoru
| Garums (mm) | 90 |
| Platums (mm) | 17 |
| Augstums (mm) | 64 |
| Rated voltage | 230 V |
| Rated frequency | 50 Hz |
| Rated frequency | 60 Hz |
| Max. incandescent lamp load | 1000 W |
| Max. load fluorescent lamp | 4000 VA |
| Rated switch current | 16 A |
| Adjustment range brightness value | 1 lx |
| Adjustment range brightness value | 50000 lx |
| With programmable overnight shutoff | Nē |
| Push button input | Jā |
| Protection class light sensor | II |
| Mounting method | DIN rail |
| Width in number of modular spacings | 1 |
| Built-in depth | 64 mm |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Degree of protection (IP) light sensor | Other |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.05 |