Krēslas slēdzis virsap. IP55
| Garums (mm) | 42.5 |
| Platums (mm) | 42.5 |
| Augstums (mm) | 95 |
| Sensora veids | Iebūvēts gaismas sensors |
| Kontakti | 1 sazināties (NO) |
| Saistošs spilgtums | 10 lx |
| Saistošs spilgtums | 30 lx |
| Spilgtuma izslēgšana | 10 lx |
| Spilgtuma izslēgšana | 30 lx |
| Izslēgšanas aizkave | 120 s |
| Ieslēgšanas aizkave | 40 s |
| Pārslēgšanas jauda | 1000 W |
| Piemērots C slodzei | Nē |
| Bez halogēna | Jā |
| Virsmas apdare | Mets |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9010 |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Pārslēgšanas strāva (pretestības slodze) | 8 A |
| Darba temperatūra | -25 °C |
| Darba temperatūra | 45 °C |
| Platums | 42.5 mm |
| Augstums | 95 mm |
| Dziļums | 42.5 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.24 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 36 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 81 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 102 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 59 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.24 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 36 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 8.148 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 864 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1010 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
