Kronšteinu komplekts, Quadro.Plus
| Garums (mm) | 180 |
| Platums (mm) | 150 |
| Augstums (mm) | 40 |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Cits |
| Materiāls | Tērauds |
| Platums | 25 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Dziļums | 15 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 190 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 38 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 2.175 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 384 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
