Kustības sensors 360o, iebūvējams, darbības rādiuss 10m, balts
| Diametrs (mm) | 62 |
| Garums (mm) | 62 |
| Platums (mm) | 62 |
| Augstums (mm) | 86.2 |
| Modelis | Klātbūtnes detektors |
| Sensora tips | Pasīvais infrasarkanais |
| Ar DALI interfeisu | Nē |
| Pastāvīga gaismas kontrole | Nē |
| HVAC vadība | Nē |
| Piespiedu ieslēgšana | Nē |
| Piespiedu izslēgšana | Nē |
| Dzīvnieku zona | Nē |
| Aizsardzība pret šļūšanu | Nē |
| Tīklojams | Jā |
| Skenēšanas leņķis | 360 ° |
| Optimāls montāžas augstums | 2.5 m |
| Kāpņu uzraudzība | Nē |
| Tilta slēdzis | Nē |
| Maksimālais transmisijas diapazons uz sāniem | 5 m |
| Maksimālais klātbūtnes diapazons | 20 m² |
| Maksimālais pārraides diapazons frontāli | 2.5 m |
| Piemērots bezvadu pārraidei | Nē |
| Attālināta darbība | Jā |
| Ar tālvadības pulti | Jā |
| Reakcijas vērtības jutība ir regulējama | Jā |
| Reakcijas vērtības spilgtums regulējams | Jā |
| Ar signāla bloku | Nē |
| Atbildes vērtības spilgtuma noteikšanas funkcija | Jā |
| Dim funkcija ar dimmera pamatelementu | Nē |
| Montāžas metode | Iebūvēts |
| Piemērots griestu montāžai | Nē |
| Savienojuma veids | Iespiežamā skava |
| Materiāls | Plastmasas |
| Materiālu kvalitāte | Termoplastisks |
| Bez halogēna | Jā |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Virsmas apdare | Spīdīgs |
| Antibakteriāla ārstēšana | Nē |
| Krāsa | Balts |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9010 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP41 |
| Triecienizturība | IK04 |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Biežums | 50 Hz |
| Biežums | 50 Hz |
| Minimālais ieslēgšanas laiks | 2 s |
| Maksimālais darba cikls | 60 min |
| Noteikšanas leņķis horizontāli | 360 ° |
| Noteikšanas leņķis horizontāli | 360 ° |
| Atbildes vērtības spilgtums | 5 lx |
| Atbildes vērtības spilgtums | 2000 lx |
| Maks. pārslēgšanas jaudas LED | 400 W |
| Piemērots C slodzei | Nē |
| Temperatūra | -5 °C |
| Temperatūra | 45 °C |
| Komutācijas zonu skaits | 1 |
| Apakšstacijas ieeja | Jā |
| Ar akustisko sensoru | Nē |
| Augstums | 86 mm |
| Dziļums | 71 mm |
| Diametrs | 62 mm |
| Iebūvēts dziļums | 73 mm |
| Iebūvēts diametrs | 50 mm |
| Ar savienojuma kabeli | Nē |
| Saderīgs ar Apple HomeKit | Nē |
| Saderīgs ar Google asistentu | Nē |
| Savietojams ar Amazon Alexa | Nē |
| Pieejams IFTTT atbalsts | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.115 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 65 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.115 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 400 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 325 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 225 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 6.01 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 960 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1050 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 143.2 |
| Tehniskā brošūra (eng) | Lejupielādēt šeit |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Produkta datu lapa (eng) | Lejupielādēt šeit |