Laika relejs, daudzfunkciju, 1W,10A
| Garums (mm) | 64 |
| Platums (mm) | 17.5 |
| Augstums (mm) | 85 |
| Ierosmes veids | Analogs ar daudzfunkciju |
| Funkcija | Daudzfunkciju |
| 1. intervāla vienība | Sekundes/stundas |
| 1. intervāls | 0.1 |
| 1. intervāls | 10 |
| 2. intervāla vienība | Sekundes/stundas |
| 2. intervāls | 0.1 |
| 2. intervāls | 10 |
| Montāžas metode | DIN sliede |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Iebūvēts augstums | 58 mm |
| Pārslēgšanas slēdžu skaits | 1 |
| Vadības spriegums 1 | 230 V |
| Vadības spriegums 1 | 230 V |
| Vadības sprieguma veids 1 | Maiņstrāvas |
| Frekvences regulēšanas spriegums 1 | 50 Hz |
| Frekvences regulēšanas spriegums 1 | 60 Hz |
| Vadības spriegums 2 | 12 V |
| Vadības spriegums 2 | 48 V |
| Vadības sprieguma veids 2 | Maiņstrāvas / līdzstrāvas |
| Frekvences vadības spriegums 2 | 50 Hz |
| Frekvences vadības spriegums 2 | 60 Hz |
| Barošanas spriegums | 195 V |
| Barošanas spriegums | 253 V |
| Sprieguma barošanas sprieguma veids | Maiņstrāvas / līdzstrāvas |
| Nominālā komutācijas strāva pie 250 V maiņstrāvas | 8 A |
| Kvēlspuldzes slēdža jauda | 450 W |
| Slēdža jauda luminiscences spuldzes induktīva | 500 VA |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.11 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 108 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 25 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.09 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 108 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 369 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 311 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 232 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 10.1 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 2592 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1478 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 265.4 |
| Lietotāja rokasgrāmata (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
