LED lampa, balta
| Garums (mm) | 141 |
| Platums (mm) | 226 |
| Augstums (mm) | 156 |
| Piemērots montāžai pie sienas | Jā |
| Piemērots piekaramai montāžai | Nē |
| Piemērots griestu montāžai | Nē |
| Piemērots šķērsgriezuma montāžai | Nē |
| Piemērots montāžai uz pjedestāla/grīdas | Nē |
| Piemērots montāžai uz gaismas sliežu ceļiem | Nē |
| Piemērots montāžai ar skavām | Nē |
| Ar kustības sensoru | Nē |
| Ar gaismas sensoru | Nē |
| Lampas tips | LED nav maināma |
| Ar gaismas avotu | Jā |
| Piemērots lampu skaitam | 30 |
| Mājokļa materiāls | Plastmasas |
| Krāsains korpuss | Balts |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Nominālais spriegums | 240 V |
| Vadības bloka tips | Nav nepieciešams |
| Ar vadības bloku | Nē |
| Aptumšošana 0-10 V | Nē |
| Aptumšošana 1-10 V | Nē |
| Aptumšošana DALI | Nē |
| DMX aptumšošana | Nē |
| DSI aptumšošana | Nē |
| Aptumšošanas potenciometrs (integrēts) | Nē |
| LineSwitch aptumšošana | Nē |
| Aptumšošanas ražotāja patentētā sistēma | Nē |
| Tīkla sprieguma modulācijas aptumšošana | Nē |
| Aptumšošanas fāzes izslēgšana | Nē |
| Aptumšošanas fāzes ieslēgšana | Nē |
| Programmējama aptumšošana | Nē |
| RF aptumšošana | Nē |
| Aptumšojošā sinusoidālā viļņa samazināšana | Nē |
| Pieskāriena un aptumšošana | Nē |
| Aptumšošana Zigbee | Nē |
| Aptumšošana ar spiedpogu | Nē |
| Gaismas koplietošana | Simetrisks |
| Gaismas leņķis | Ārkārtīgi plats staru >80° |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP55 |
| Triecienizturība | IK04 |
| Aizsardzības klase | II |
| Maksimālā sistēmas jauda | 30 W |
| Gaismas krāsa | Balts |
| Krāsas temperatūra | 4000 K |
| Krāsas temperatūra | 4000 K |
| Krāsu atveides indekss CRI | 80-89 |
| Gaismas plūsma | 3000 lm |
| Gaismas plūsma | 3000 lm |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 3000 lm |
| Platums | 136 mm |
| Augstums/dziļums | 141 mm |
| Garums | 226 mm |
| Iebūvētais garums | 226 mm |
| Pieejams IFTTT atbalsts | Nē |
| Saderīgs ar Apple HomeKit | Nē |
| Saderīgs ar Google asistentu | Nē |
| Savietojams ar Amazon Alexa | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 170 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 163 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 115 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.782 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 8 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 235 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 163 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 143 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 1.108 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 8 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 485 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 341 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 9.541 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 96 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1080 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 137.492 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |