LED signāllampiņa sarkana, zaļa, oranža, 230V AC
| Garums (mm) | 61.2 |
| Platums (mm) | 17.5 |
| Augstums (mm) | 83 |
| Krāsu kalotte | Cits |
| Lampas tips | Gaismas diode |
| Lampas ligzda | Cits |
| Lampas jauda | 0.8 W |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Iebūvēts dziļums | 62 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.053 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 227 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 96 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 82 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.724 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 144 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 235 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 9.12 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 3456 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1090 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 241.88 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |