LED signāllampiņa zaļa, 12/48V AC/DC
| Garums (mm) | 61.2 |
| Platums (mm) | 17.5 |
| Augstums (mm) | 83 |
| Krāsu kalotte | Zaļš |
| Lampas ligzda | Cits |
| Lampas jauda | 0.33 W |
| Nominālais spriegums | 48 V |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas / līdzstrāvas |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Iebūvēts dziļums | 62 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.051 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 228 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 82 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.598 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 144 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 370 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 321 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 244 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 7.61 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 3456 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1126 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 205.64 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |