MCB komplekts, 150×350 mm
| Garums (mm) | 140 |
| Platums (mm) | 346 |
| Augstums (mm) | 150 |
| Augstums | 150 mm |
| Platums | 350 mm |
| Dziļums | 15 mm |
| DIN sliežu skaits | 1 |
| Modulāro atstarpju skaits uz vienu DIN sliedi | 10 |
| Iespējama pagarināšana | Nē |
| Ar kopni | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 2 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 2 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 403 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 176 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 125 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 2.35 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 252 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1200 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
