Misiņa kopnes spaile 100 A, 4 polu
| Garums (mm) | 64 |
| Platums (mm) | 50 |
| Augstums (mm) | 95 |
| Augstums | 97 mm |
| Platums | 71 mm |
| Dziļums | 44 mm |
| Maksimālā nominālā strāva | 100 A |
| Polu skaits | 4 |
| Vadītāja šķērsgriezums elastīgs (smalka dzīsla) ar kabeļa gala uzmavu | 1.5 mm² |
| Vadītāja šķērsgriezums elastīgs (smalka dzīsla) ar kabeļa gala uzmavu | 16 mm² |
| Vadītāja šķērsgriezums ciets (ciets, dzīsls) | 1.5 mm² |
| Vadītāja šķērsgriezums ciets (ciets, dzīsls) | 25 mm² |
| Skavu pozīciju skaits uz polu | 28 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.3 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 105 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 90 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.235 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 32 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 320 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 220 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 8.04 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 576 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1030 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 167.72 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
