Misiņa kopnes spaile 160 A, 4 polu
| Garums (mm) | 44 |
| Platums (mm) | 162 |
| Augstums (mm) | 96 |
| Augstums | 96 mm |
| Platums | 162 mm |
| Dziļums | 44 mm |
| Maksimālā nominālā strāva | 160 A |
| Polu skaits | 4 |
| Skavu pozīciju skaits uz polu | 48 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 170 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 160 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.672 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 372 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 318 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 211 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 7.914 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 288 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 994 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 213.56 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
