Misiņa spaile
| Garums (mm) | 50 |
| Platums (mm) | 12 |
| Augstums (mm) | 2 |
| Nominālā strāva | 60 A |
| Elektriskā savienojuma veids 1 | Cits |
| Skavu pozīciju skaits uz polu | 52 |
| Montāžas metode | Tieša montāža |
| Materiāla izolācijas korpuss | Cits |
| Darba temperatūra | -5 °C |
| Darba temperatūra | 40 °C |
| Platums | 120 mm |
| Dziļums | 500 mm |
| Krāsa | Zaļš |
| Caurspīdīgs | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 240 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 140 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 45 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.46 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 20 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 580 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 380 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 110 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 8.42 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 840 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 900 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
