Modulārs slēdzis 1-pola, 16A , ar indikāciju
| Garums (mm) | 74 |
| Platums (mm) | 17.7 |
| Augstums (mm) | 85.5 |
| Pārslēgšanas funkcija | Izslēgšanas slēdzis ar vadības lampu |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 1 |
| Polu skaits | 1 |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Minimālais nominālais spriegums | 230 V |
| Nominālā komutācijas jauda | 0.338 kA |
| Īssavienojuma pārrāvuma jauda (Icw) | 0.24 kA |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Ar signāllampu | Jā |
| Krāsu kalotte | Cits |
| Lampas ligzda | Cits |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Iebūvēts dziļums | 68 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 108 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 25 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.075 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 108 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 8.5 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 2592 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1026 |
| Tipa apstiprinājums (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
