Modulārs slēdzis 1-pola, 63A
| Garums (mm) | 73 |
| Platums (mm) | 17.5 |
| Augstums (mm) | 83 |
| Pārslēgšanas funkcija | Izslēgšanas slēdzis |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 1 |
| Polu skaits | 1 |
| Nominālā strāva | 63 A |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Minimālais nominālais spriegums | 230 V |
| Nominālā komutācijas jauda | 1.332 kA |
| Īssavienojuma pārrāvuma jauda (Icw) | 0.94 kA |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Ar signāllampu | Nē |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Iebūvēts dziļums | 68 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.09 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 12 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 96 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 23 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.084 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 144 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 371 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 318 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 216 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 9.183 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 3456 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1014 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 296.192 |
| Tipa apstiprinājums (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
