Modulārs slēdzis 2-pola, 16A, ar indikāciju
| ETIM klase | EC001545 Sadales paneļa galvenais slēdzis |
| Pārslēgšanas funkcija | Izslēgšanas slēdzis ar vadības lampu |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 2 |
| Polu skaits | 2 |
| Nominālā strāva | 16 A |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Minimālais nominālais spriegums | 230 V |
| Nominālā komutācijas jauda | 0.338 kA |
| Īssavienojuma pārrāvuma jauda (Icw) | 0.24 kA |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Ar signāllampu | Jā |
| Krāsu kalotte | Cits |
| Lampas tips | Gaismas diode |
| Lampas ligzda | Cits |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Iebūvēts dziļums | 68 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Tipa apstiprinājums (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
