Modulārs slēdzis 2-pola, 25A, ar indikāciju
| Svars (neto) | 0.066 |
| ETIM klase | EC001545 Sadales paneļa galvenais slēdzis |
| Pārslēgšanas funkcija | Izslēgšanas slēdzis ar vadības lampu |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 2 |
| Polu skaits | 2 |
| Nominālā strāva | 25 A |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Minimālais nominālais spriegums | 230 V |
| Nominālā komutācijas jauda | 0.529 kA |
| Īssavienojuma pārrāvuma jauda (Icw) | 0.375 kA |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Ar signāllampu | Jā |
| Krāsu kalotte | Cits |
| Lampas tips | Gaismas diode |
| Lampas ligzda | Cits |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 1 |
| Iebūvēts dziļums | 68 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 20 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.08 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 108 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 25 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.085 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 108 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 360 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 315 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 215 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 9.33 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 2592 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1010 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 246.92 |
| Tipa apstiprinājums (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
