Modulārs slēdzis 2-polu, 100A
| Garums (mm) | 73 |
| Platums (mm) | 35 |
| Augstums (mm) | 83 |
| Pārslēgšanas funkcija | Izslēgšanas slēdzis |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 2 |
| Polu skaits | 2 |
| Nominālā strāva | 100 A |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Minimālais nominālais spriegums | 400 V |
| Nominālā komutācijas jauda | 1.692 kA |
| Īssavienojuma pārrāvuma jauda (Icw) | 1.2 kA |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Ar signāllampu | Nē |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 2 |
| Iebūvēts dziļums | 68 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.183 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 6 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 40 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.17 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 60 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 361 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 313 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 213 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 10.65 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1440 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1002 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 278.6 |
| Tipa apstiprinājums (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
