Modulārs slēdzis 3 polu, 100A
| Garums (mm) | 73 |
| Platums (mm) | 52.5 |
| Augstums (mm) | 83 |
| Pārslēgšanas funkcija | Izslēgšanas slēdzis |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 3 |
| Polu skaits | 3 |
| Nominālā strāva | 100 A |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Minimālais nominālais spriegums | 400 V |
| Nominālā komutācijas jauda | 1.692 kA |
| Īssavienojuma pārrāvuma jauda (Icw) | 1.2 kA |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Ar signāllampu | Nē |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 3 |
| Iebūvēts dziļums | 68 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Nospiedums/norāde | Cits |
| Piespiedu segregācija saskaņā ar DIN VDE 0113 | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 60 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.29 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 4 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 92 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 82 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 56 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.252 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 48 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 370 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 321 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 244 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 12.429 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 1152 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1126 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 318.92 |
| Tipa apstiprinājums (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
