Modulārs slēdzis 4 – polu, 40A
| Garums (mm) | 74 |
| Platums (mm) | 70 |
| Augstums (mm) | 83 |
| Pārslēgšanas funkcija | Izslēgšanas slēdzis |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 4 |
| Polu skaits | 4 |
| Nominālā strāva | 40 A |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Minimālais nominālais spriegums | 400 V |
| Nominālā komutācijas jauda | 0.846 kA |
| Īssavienojuma pārrāvuma jauda (Icw) | 0.6 kA |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Ar signāllampu | Nē |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Iebūvēts dziļums | 69 mm |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.334 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 3 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 81 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 97 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 74 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.309 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 36 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 368 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 321 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 239 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 11.115 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 864 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1106 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 293.648 |
| Tipa apstiprinājums (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
