Modulārs slēdzis 4 – polu, 63A
| Garums (mm) | 74 |
| Platums (mm) | 70 |
| Augstums (mm) | 83 |
| Pārslēgšanas funkcija | Izslēgšanas slēdzis |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērta kontaktpersona | 4 |
| Polu skaits | 4 |
| Nominālā strāva | 63 A |
| Nominālais spriegums | 400 V |
| Minimālais nominālais spriegums | 400 V |
| Nominālā komutācijas jauda | 1.332 kA |
| Īssavienojuma pārrāvuma jauda (Icw) | 0.94 kA |
| Sprieguma tips | Maiņstrāvas |
| Ar signāllampu | Nē |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 4 |
| Iebūvēts dziļums | 69 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 1 garums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 platums (mm) | 100 |
| Iepakojuma izmērs 1 augstums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 1 svars gross (kg) | 0.348 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 3 |
| Iepakojuma izmērs 2 garums (mm) | 95 |
| Iepakojuma izmērs 2 platums (mm) | 80 |
| Iepakojuma izmērs 2 augstums (mm) | 75 |
| Iepakojuma izmērs 2 svars gross (kg) | 0.29 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 36 |
| Iepakojuma izmērs 3 garums (mm) | 365 |
| Iepakojuma izmērs 3 platums (mm) | 310 |
| Iepakojuma izmērs 3 augstums (mm) | 230 |
| Iepakojuma izmērs 3 svars gross (kg) | 11.005 |
| Iepakojuma izmērs 2 (palete) | 864 |
| Iepakojuma izmērs 4 garums (mm) | 1200 |
| Iepakojuma izmērs 4 platums (mm) | 800 |
| Iepakojuma izmērs 4 augstums (mm) | 1118 |
| Iepakojuma izmērs 4 svars gross (kg) | 289.424 |
| Tipa apstiprinājums (eng) | Lejupielādēt šeit |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
