Modulis, univ.N, 300x250mm, 1 NH00 apakšējai daļai, 4 polu uz 40mm kopņu sist.
| Garums (mm) | 30 |
| Platums (mm) | 25 |
| Augstums (mm) | 8 |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| Ar vāku | Jā |
| Plastmasas vāka plāksne | Jā |
| Polu skaits | 4 |
| Piemērots slēdžu atvienotājam | Nē |
| Aprīkots ar slēdža atvienotāju | Nē |
| Piemērots strāvas slēdžam | Nē |
| Aprīkots ar strāvas slēdžu | Nē |
| Piemērots bezsprieguma slēdzim | Nē |
| Aprīkots ar bezsprieguma slēdzi | Nē |
| Piemērots reversam | Nē |
| Aprīkots ar reversu | Nē |
| Nominālā darbības strāva | 355 A |
| Slēdžu skaits | 1 |
| Ar papildu termināli | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
