Modulis, univ.N, 300x250mm, kopņu sistēmai 50mm, 4x 30×5/10mm, vertikāls
| Garums (mm) | 300 |
| Platums (mm) | 250 |
| Augstums (mm) | 75 |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| Ar vāku | Jā |
| Polu skaits | 4 |
| Kopņu attālums | 50 mm |
| Kopnes augstums | 5 mm |
| Kopņu biezums | 30 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
