Modulis, univ.N, 300x250mm, NH00, ar PE/N spaili, M plāksne
| Garums (mm) | 100 |
| Platums (mm) | 310 |
| Augstums (mm) | 260 |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| Ar vāku | Jā |
| Plastmasas vāka plāksne | Jā |
| Piemērots slēdžu atvienotājam | Nē |
| Aprīkots ar slēdža atvienotāju | Nē |
| Piemērots strāvas slēdžam | Nē |
| Aprīkots ar strāvas slēdžu | Nē |
| Piemērots bezsprieguma slēdzim | Nē |
| Aprīkots ar bezsprieguma slēdzi | Nē |
| Piemērots reversam | Nē |
| Aprīkots ar reversu | Nē |
| Nominālā darbības strāva | 160 A |
| Slēdžu skaits | 1 |
| Ar papildu termināli | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
