Modulis, Univers N, 300x500mm, 1 x NH00 un 2×17 PLE uz DIN sliedēm
| Svars (neto) | 2.25 |
| ETIM klase | EC000264 Sadales paneļa panelis |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 110 mm |
| DIN sliežu skaits | 2 |
| Seguma veids | Ar griezumu |
| Ar vāku | Jā |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
