Modulis, universN, 150x250mm, ar DIN sliedi C 30×15/10mm
| Garums (mm) | 15 |
| Platums (mm) | 25 |
| Augstums (mm) | 9.8 |
| Augstums | 150 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 110 mm |
| Krāsains vāciņš | Balts |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
