Modulis, universN, 300x250mm, D drošinātājam, kopņu sistēma 60mm, vertikāla
| Garums (mm) | 125 |
| Platums (mm) | 260 |
| Augstums (mm) | 305 |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| Ar vāku | Jā |
| Polu skaits | 3 |
| Kopņu attālums | 60 mm |
| Kopnes augstums | 20 mm |
| Kopņu biezums | 5 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
