Modulis, universN, 300x500mm, 40mm kopņu sistēmai, 5-pin, horizontāls.
| Garums (mm) | 70 |
| Platums (mm) | 310 |
| Augstums (mm) | 510 |
| Augstums | 300 mm |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 110 mm |
| Ar vāku | Jā |
| Polu skaits | 5 |
| Kopņu attālums | 40 mm |
| Kopnes augstums | 5 mm |
| Kopņu biezums | 12 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
