Modulis, universN, 450x250mm, 1 x NH1 uz kopņu sistēmas 40mm
| Garums (mm) | 45 |
| Platums (mm) | 25 |
| Augstums (mm) | 5.7 |
| Augstums | 450 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| Seguma veids | Ar griezumu |
| Ar vāku | Jā |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
