Modulis, universN, 450×500 mm, 9 NH00 nažiem uz 60 mm kopņu sistēmas
| Garums (mm) | 450 |
| Platums (mm) | 150 |
| Augstums (mm) | 500 |
| Augstums | 450 mm |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| Seguma veids | Ar griezumu |
| Ar vāku | Jā |
| Ar montāžas plāksni | Nē |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
