Modulis, universN, 450x500mm, 1 x NH3 uz montāžas plāksnes
| Garums (mm) | 460 |
| Platums (mm) | 510 |
| Augstums (mm) | 105 |
| Augstums | 450 mm |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| Ar vāku | Jā |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
