Modulis, universN, 750x250mm, kopņu sistēmai 185mm, 3 polu, horizontāli.
| Garums (mm) | 760 |
| Platums (mm) | 260 |
| Augstums (mm) | 120 |
| Augstums | 750 mm |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 110 mm |
| Ar vāku | Jā |
| Polu skaits | 3 |
| Kopņu attālums | 185 mm |
| Kopnes augstums | 10 mm |
| Kopņu biezums | 40 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
