Modulis, universN, 750x500mm, 4 NH1-3 nažiem uz 185mm kopņu sistēmas
| Garums (mm) | 500 |
| Platums (mm) | 125 |
| Augstums (mm) | 750 |
| Polu skaits | 3 |
| Drošinātāju slēdžu atvienotāju skaits | 4 |
| Nominālā strāva | 715 A |
| Konstrukcijas izmērs | NH1 |
| Ar vāku | Jā |
| Augstums | 750 mm |
| Platums | 500 mm |
| Dziļums | 125 mm |
| Iepakojuma izmērs 1 (MOQ) | 1 |
| Iepakojuma izmērs 2 | 1 |
| Iepakojuma izmērs 3 | 1 |
| CE atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
| Ražotāja atbilstības deklarācija | Lejupielādēt šeit |
